PAR MUMS

Kas ir ALGS?

A - Aktivitāte
L - Līderi
G - Garantijas
S - Stabilitāte

ALGS strādā pie sava zīmola UNITY virzības Latvijas tirgū, kā arī pie citu preču izplatīšanas Eeiropas valstīs un ārpus to robežām. ALGS piedāvā saviem klientiem multi mediu un vizuālo sistēmu risinājumus, web - projektus un risinājumus, kā arī printeru kartridžu uzpildi un biroja tehnikas remontu/apkopi.


Sasniegumi un vērtības

Kompānijas vieksmīgās darbības pamatā ir līdzsvars starp piegādātājiem un klientu prasībām, spēja ātri reaģēt uz tirgus izmaiņām un individuāla pieeja partneriem. Laiks kurā kompānija ir strādājusi dažādos ekanomiskos apstākļos ir pierādījis to, ka mēs esam uzticams partneris, godīgs konkurents un atbildīgs izpildītājs. Operatīva avārijas situāciju novērsšana, nestandarta risinājumi, sadarbības pieredze, augsta kvalifikācija un profesionalitāte ir palīdzējis kompānijai nodibināt ilglaicīgu, auglīgu sadarbību ar klientiem un piegādātājiem. Iegādājoties tehniku ko piedavā kompānija vai izmantojot servisa pakalpojumus, klienti iegūst augstu kvalitāti, individuālu pieeju un kvalificētas konsultācijas no kompānijas darbiniekiem. Sadarbojoties ar mūsu kompāniju, piegādātāji iegūst uzticamu, pastāvīgu partneri ar garantijām uz sadarbību un virzību tirgū.


Skats uz nākotni

Mēs esam pārliecināti par veiksmi uzsākot ko jaunu, jo tas tiks virzīts lai celtu labklājību mūsu klientiem, partneriem un darbiniekiem.